Як продати дуб-кругляк у м. Житомир — поради фахівців УУБ

До впровадження системи електронних торгів, ринок збуту лісо продукції відзначався високим порогом входу до спільноти, корупційними тенденціями, хабарництвом та іншими тіньовими зношеннями в чималому розмірі. Наразі при бажанні продати дуб-кругляк у м. Житомир більше не треба зв’язуватись з незнайомцями чи обдзвонювати різні контакти в пошуках найвигіднішого варіанту.

Українська Універсальна біржа, котра функціонує в рамках державної системи проведення електронних торгів Прозорро.Продаж — дієвий інструмент для організації купівлі-продажу сировини різного роду. Ознайомитись з деталями процедури можна на сайті https://sale.uub.com.ua/news/prodam-dub-kruglyak-u-zhytomyri-na-majdanchyku-prozorro-prodazhi.

Продаж дубу-кругляку на УУБ — алгоритм дій

Зареєстрований на сайті sale.uub.com.ua користувач, обізнаний в тому, як відбирати потрібний лот в режимі онлайн, незалежно від свого місцезнаходження. Електронна платформа Прозорро. Продаж відзначається широкою базою релевантних пропозицій від лісокористувачів з Житомира, Києва, Дніпра, Харкова та інших куточків країни. Для того, аби взяти участь в публічному аукціоні, в обов’язковому порядку треба авторизуватись в системі УУБ. Для цього:

  1. Прочитайте правила сайту та законодавчі акти, відштовхуючись від яких будує свою корпоративну політику торговельно-сировина біржа.
  2. Пройдіть процедуру реєстрації на офіційній сторінці сайту, підписав при цьому угоду користувача.
  3. Підготуйте власну заяву з пропозицією збуту дубу-кругляка чи знайдіть підходящий лот, якщо бажаєте придбати сировину.
  4. Чекайте відповідь від перевірного покупця.

Технічна підтримка здійснюється практично цілодобово, кваліфіковані спеціалісти допоможуть розібратись зі специфікою роботи порталу та детально проконсультують при виникненні додаткових питань.

Чому спеціалісти рекомендують продавати дуб-кругляк на УУБ

Розроблення майданчику було обумовлено рядом проблем, з якими на постійній основі зіштовхувались лісогосподарства в процесі фактичного ведення справ. За рахунок того, що діяльність Української Універсальної біржі чітко регламентується заздалегідь визначеними правилами та постійно контролюється державними органами влади, стан ринку лісозаготівля та деревообробки за короткий час вдалось повернути до стабільного стану. Торгово-сировинна біржа посприяла:

  1. Розкриттю та призупиненню численних тіньових схем.
  2. Зниженню впливу підприємств-монополістів та залученню до галузі нових лісокористувачів.
  3. Надання ширшого доступу до даної сфери позитивно відобразилось на факторі конкурентоспроможності основних суб’єктів.
  4. Активно почали відстежувати підзвітність учасників процедури купівлі-продажу, слідкувати за виконанням з їх сторони усіх обов’язків.

На Прозорро можливо безпечно продати дуб-кругляк без посередників, як в Житомирі, так і в інших регіонах України. Також гарантовано відкидається потенційна небезпека натрапити на шахраїв. Електронні торги — дієвий механізм регуляції не тільки конкретної галузі промисловості, але й економіки країни як такої.