Продаж дров’яної деревини НП МЛ та ТЛ

Реалізувати дров’яну деревину за вигідними цінами можна через електронну торгову біржу. Товарна біржа «Українська Енергетична Біржа» є акредитованим партнером онлайн системи державних публічних закупівель Прозорро. На онлайн ресурсі sale.ueex.com.ua можна знайти інформацію про торги, тендери та публічні аукціони, які проходять на платформі ProZorro та її партнерських майданчиках. Щоб знайти тендер чи аукціон по тій чи іншій тематиці, використовуйте ключові слова, пов’язані з товаром, сировиною чи послугами.

Яка продукція відноситься до дров’яної

Всі лісоматеріали, які були забраковані та не підходять для виготовлення будівельних матеріалів, пиломатеріалів, у паперово-целюлозному виробництві, при спорудженні мостів, зведенні будівель, пускають на паливо та інші технічні потреби. Дров’яні заготовки поставляються у вигляді кругляків чи розпилених заготовок, очищених від кори та сучків. Деревина дров’яна НП МЛ або ТЛ заготовлюється з різних порід дерев. Для цього підходять хвойні, м’яколистяні та твердолистяні породи.  Маркування сортаменту дров’яної лісосировини вказується в стислому описі лоту аукціону.

Особливості реалізації дров’яної сировини на електронній біржі

На Товарній біржі «Українська Енергетична Біржа» публікується інформація про нові тендери та відкриті аукціони, з описом характеристик виставлених лотів та ціною. Особливості купівлі-продажу дров’яної продукції можна прочитати за посиланням https://sale.ueex.com.ua/news/drovyana-derevyna-realizujetqsya-na-prozorro-prodazhi.

Які переваги отримують учасники електронних торгів:

  • Продавець залучає до публічних торгів максимальну кількість потенційних покупців. Відкритість електронного аукціону дає можливість приймати участь державним та комерційним установам, підприємцям. Учасники змагаються за перемогу, піднімаючи цінові пропозиції на кожному раунді.
  • Потенційні покупці мають можливість коригувати первинну ціну, щоб запропонувати продавцеві найвигідніші умови.
  • Обидві сторони можуть бути впевнені в виконанні умов укладених контрактів. Покупець отримає продукцію з обговореними параметрами якості та сортності, а продавець – грошові кошти в обговорені строки. Якщо якась із сторін не виконає умови укладеного контракту, інша сторона може ініціювати відміну угоди (у випадку, якщо мирним шляхом не вдалося домовитися і виправити невідповідності)

Плюси реалізації продукції та послуг через публічні торги

Важливою перевагою універсальної платформи Прозорро є відкритість та доступність участі у електронних торгах. В системі реалізуються самі різні товари та послуги, які можна придбати за ринковими цінами, врегульованими попитом та пропозиціями. Користуючись системою, підприємці та компанії можуть знайти замовлення на свою продукцію, роботи чи послуги. На електронних біржах, таких, як ТБ УЕБ, щодня додаються нові учасники торгів, які можуть пропонувати свої товари чи послуги, а також купувати представлену на майданчиках продукцію.

Відкритість торгів вигідна державі, бо публічні аукціони виключають корупційні домовленості, по причині яких багато коштів не попадають у державний бюджет у виді податків та зборів. Діяльність електронних майданчиків з відкритими торгами щороку приносить державі мільярди гривень.

Щоб отримувати інформацію про опубліковані тендери та аукціони, підписуйтесь на розсилку електронної біржі ТБ УЕБ! Ви можете отримувати оперативні дані про нові пропозиції від продавців та покупців, на електронну пошту чи на зручний месенджер.