Електронні майданчики з проведення тендерів та онлайн-торгів

Офіційний сайт Prozorro (програма Прозорро) — це українська автоматизована система, комерційна торгова платформа, де проходять тендерні продажі і безкоштовні онлайн-аукціони — електронні торги з продажу приватної та державної землі, нерухомості, металу, автомобілів підприємств, компаній, які збанкрутували, на території України, а також де можна приймати участь в тендерах з будівництва та знайти інші цікаві товари. 

Процедура продажу лотів від підприємств України проходить за участю кваліфікованих юристів , тому брати участь в онлайн-торгах, аукціонах, електронних тендерах від торгових майданчиків, системи Прозоро, через спеціальні сайти, це не тільки вигідно, але і безпечно. Крім того, процес можна здійснювати онлайн.

Відкриті торги і конкурентні діалоги 

На сайті Megasale є безкоштовний список актуальних електронних майданчиків, котрі працюють в системі Прозорро. Це перелік легальних інтернет-аукціонів, тендерів, що проходять по всій Україні.

Інтуїтивно зрозуміла система навігації сайту дозволяє зробити процес пошуку по базі легким, а докладна інформація про кожен лот від Прозорро дозволяє знаходити найбільш підходящі програми. Крім того, деякі платформи впроваджують онлайн-карти, де можна подивитися точне розташування ділянки, нерухомості (центр, околиця і т.д.). Тендер – це можливість покупки або продажу майна, товару. На території України тендерна система продажу товару представлена двома процедурами: 

  • відкритими аукціонами з продажу товарів (метал, нерухомість, авто і т.д.) — найбільш поширена система торгових продажів, в якій можуть брати участь всі бажаючі, а саме юридичні та фізичні особи — для цього подається заявка; 
  • конкурентними діалогами — переговори між учасниками, в ході яких учасники визначають основні параметри послуг, товарів, в тому числі оціночна вартість запропонованого лота — найчастіше така форма використовується при продажу наукових досліджень і т.д. 

Для того щоб взяти участь в тендері на платформі Prozorro, бізнес-аукціоні від системи Прозорро сейл, земельних торгах від біржі Прозоро, потрібно відправляти лист із заявкою. Після реєстрації на сайті — вам будуть надані послуги юриста.

Подивитися інформацію про тендер або аукціон, торгах майном від торгового майданчика Prozoro sale, учасником якого ви є, можна в особистому кабінеті на сайті електронного майданчика. Для цього не потрібно нічого завантажувати. Більш детальна інформація про актуальні та надійні платформи системи Прозорро можна переглянути на сайті megasale.com.ua.