Реалізація на УУБ конфіскованого і арештованого майна

Сайт Прозорро став успішним майданчиком з продажу майна, що є під арештом. Зміни, які стосуються купівлі-продажу даного виду майна були змінені і затверджені владою 28 серпня 2020 року. До вже наявного розділу «Порядку реалізації арештованого майна» були внесені деякі зміни і доповнення. Саме завдяки їм майданчик з торгівлі Prozorro.Sale став вважатися електронною системою в сфері торгівлі майна.

Саме зараз торгівля на такому майданчику стала доступна і дуже зручна. На сьогоднішній день на політичній арені в питанні розвитку економіки, торгівлі і розширення сільськогосподарського спектра відбувається злиття всіх дій, що стосуються продажу, в одну велику базу. Яка буде відрізнятися своєю прозорістю і єдністю. Все це зможе поліпшити здорову конкуренцію на вільному ринку. Організувати торги загальнодоступними, публічними, а найголовніше неупередженими і прозорими. Все це дозволить сервісу впровадити поліпшення і зробити його зрозумілим для кожного користувача.

Переваги втілення системи Прозорро.Продажі

Саме тому рішення про впровадження системи Прозорро.Продажі стало відмінним рішенням для ситуації, що склалася на ринку. За чотири роки роботи такий електронний майданчик зарекомендував себе надійною та ефективною в різноманітних сферах реалізації системою. Серед сфер реалізації: приватизація, нерухомість, автомобілі, дерево, арештоване майно, різні земельні ділянки та інше.

Публічні аукціони, які дають можливість забезпечити прозорість угод і високі ціни для бюджету країни. Майно, яке багато часу не мало власників, зараз принесли дохід державі. Завдяки затвердженню Prozorro.Sale як єдиного електронного майданчика з торгівлі та реалізації арештованого майна, держава може упевнитися в Прозоррості і чесності. А в доповненні до цього, забезпечить ліквідацію такого фактору, як корупція.

Порядок продажу таких видів об’єктів передбачає ще й розподіл такої функції, як адміністрування системи при онлайн-торгах і організацій. І повернення внесків по гарантії її учасникам за спрощеною схемою. Ринок майна, що перебуває під арештом можна оцінити на 3,2 млрд за 2019 і перше півріччя 2020 року. Багато фахівців прогнозують збільшення і становлення цієї системи на нових торгових майданчиках. Саме тому фахівці Української універсальної біржі стали цікавитися цією сферою. Така область може стати ще більш прозорою, доступною і збільшить вартість активів учасників. УУБ uub.in.ua входить в число кращих платформ системи Прозорро.Продажі і за чотири роки роботи їх дохід є більшим 1,5 млрд. грн.