Трекер криптовалютного портфеля та як його вибрати

Більшість крипто трейдерів середнього та просунутого рівня зберігають кошти на кількох блокчейнах та використовують різні гаманці для різних цілей. Через це відстеження чистої вартості криптовалюти може стати серйозною проблемою. Використання трекера портфеля криптовалют допоможе вам оцінити свої доходи в режимі реального часу – навіть у кількох мережах та гаманцях.

Портфельні трекери — необхідний інструмент як для випадкових, так і для професійних криптовалютних інвесторів, оскільки вони дозволяють стежити за змінами цін у будь-який час і відстежувати свої інвестиції в часі. Якщо ви зберігаєте свою криптовалюту на апаратному гаманці з метою безпеки, портфельний трекер — це найкращий спосіб залишатися в курсі вартості ваших інвестицій. Ви не впевнені, який портфельний трекер вам варто завантажити? Ми дамо кілька порад, які допоможуть вам знайти кращий портфельний трекер для вас. Так як купити біткоін через https://www.bybit.com/ru-RU/ та інші біржі зараз простіше простого, ця інформація буде корисною.

Що таке трекер криптовалютного портфеля?

Трекер криптовалютного портфеля — це веб-сайт, програма або інший тип платформи, що дозволяє керувати інвестиціями та стежити за тим, як змінюється вартість ваших монет. Трекери зв’язуються з вашими гаманцями та біржами; це єдине ціле для всього, що вам потрібно знати, як змінюється вартість вашого портфеля. Криптовалютні портфелі найбільш корисні для великих трейдерів, які мають у портфелі понад 3 монети, якими вони активно торгують.

Деякі трекери криптовалютних портфелів також функціонують як криптовалютні торгові платформи. Як і звичайний трекер, біржа відстеження надає вам індивідуальний ключ гаманця, який ви можете використовувати для імпорту та зберігання криптовалют. Ці трекери також дозволяють вам купувати та продавати криптовалюти, що підтримуються платформою. Залишати свої монети всередині криптовалютної біржі зручно для постійних і нових трейдерів, але як довгострокове рішення це вважається небезпечним, оскільки біржі частіше стають об’єктами злому. Ви плануєте інвестувати в криптовалюту відразу на кілька місяців чи років? Краще використовувати зовнішній гаманець та трекер.

Різні трекери криптовалютних портфелів мають різні набори функцій, і жоден трекер не робить все ідеально. Деякі з них можуть дозволити вам купувати та продавати монети, але в них не представлені всі необхідні вам монети. Інші можуть дозволити вам купувати та каталогізувати тонни різних варіантів, але не підтримувати функції відстеження. Вам необхідно розглянути кожен трекер портфеля окремо та вирішити, який з них відповідає вашим потребам як інвестора та трейдера. Якщо ви вже готові почати торгувати за допомогою https://www.bybit.com/uk-UA/, то є сенс обрати найкращий зручний трекер, що в перспективі дозволить вам отримати найкращі результати.